Zase na zahradě

Zveřejněno 21.8.2023

Tak jsme zase byyli na zahradě, zkoušeli ťapat v travičce a poprvé jsme dostali kozí kaši. Bylo to bezva. Artuš a Argo z CHS Camnika Art

Klukům jsou 3 týdny

Zveřejněno 16.8.2023

Dnes nám na několik minut bylo dovoleno objevit trávu se stínu. A nám se venku tak líbilo ... 

Kluci rostou

Zveřejněno 11.8.2023

Artuš a Argo se mají čile k světu. Kasandra z Pánů louky je skvělá mamča. Kluci váží 634 gr. / 732 gr. (11. 8. 2023)

KV Holýšov

Zveřejněno 26.2.2023

Na dnešní krajskou výstavu jezevčíků v Holýšově jsem se vydal s luční princeznou Kasandrou, mise byla velice úspěšná:

Kasandra z Pánů louky skvěle zabodovala - výsledek V1, CAC, CC a CC WUT je fantastický

o: Idor ze Strkovských sádek

m: Gája z Pánů louky

Juniorská šampionka Kasinka je a teď jen zbývá požádat o titul Šampion ČR.

Máme z naší holčičky obrovskou radost

MVP v Českých Budějovicích 8. října 2022

Zveřejněno 8.10.2022

V sobotu 8. října 2022 vyvezla Věrka Kamíčka a Kasinku na MVP  v Českých Budějovicích, výstava byla velice úspěšná, Kasinka vybojovala pro naši CHS prvního CACIBA !!!! Super úspěch !!!

Nikinku jsme nehlásili, čekali jsme hárání, ale zatím se nic neděje. Za fotky moc děkujeme kamarádce Lucce Pavlonkové a panu rozhodčímu Smékalovi za korektní posouzení.

Cameron ze Sadovky - V2, Res. CAC

Kasandra z Pánů louky - V1, CAC, BOS a CACIB

Minidovča v Mariánských Lázních

Zveřejněno 25.8.2022

Ráno nebylo masíčko, ale objevily se obojky - a vyrazilo se na cestu. V Mariánských Lázních, tam Vám bylo lidí. Kamík to hlídal na lavičce. Ale k vodě na kachny nás nevzali, asi věděli, co by se tam dělo. Zato oplatka byla super, kousek jsme všichni dostali. Další den jsme hlídali zámek Kynžvart, naše nosy našly mnoho pachů. Zato v rezervaci Smraďoch to smrdělo, prý po síře. A pochopitelně jako zvědaví jezevčíci jsme lezli i tam, kam jsme nesměli. Zato v lese - to byla pecka. Poslední den jsme se courali parkem Boheminium, zaštěkali jsme si na pejsky, koně, králíčky. A ani nevíme, jak jsme se dostali domů, prostě únava byla silnější. Vaše Nikinka, Kasinka a Kamíček. Fotky jsou ve Fotogalerii

Nová hračka - kachna

Zveřejněno 14.8.2022

Na TrioCACIB Věrka koupila našim jezevčíkům novou hračku - kačenu i peříčkami. Na cenu je lepší se neptat. 

Jezevčíkům se nová hračka líbila, tahali se o ní, především Kasinka s Kamíkem (ten vyhrával) a nechybělo výhružné vrčení. Do bojů si přimíchal i Karlík, Kamík si v jedné chvilce kachnu "vypůjčil" a to neměl dělat, Karlík váží přes 20 kg a Kamíka trochu zválcoval a nic mu neudělal. Kachna na stole - Kamík skákal jako o život a Kasinka to vzala přes židli.

TrioCACIB Praha

Zveřejněno 5.8.2022

Vyrazili jsme s Kamíkem na výstavu TrioCACIB Praha, pouze v pátek, protože v sobotu a v neděli nás čekali další povinnosti. Trošku jsme doufali ve vítězství, ale ... dostali jsme V2 a ResCAC. Kamík má úžasnou povahu, v kruhu jeho nos hledá všechny pachy ... Nevadí, jsme spokojeni.  

Národní výstava psů Klatovy

Zveřejněno 2.7.2022

Národní výstavu psů v Klatovech 2. 7. 2022 provázelo velice příjemné a slunečné počasí. Na akci se vydaly naše holky a obě vybojovaly výborné posudky. Výsledky byly opět skvělé, velkou zásluhu na nich má skvělý handling dcery Jany Benešové. A pohodové atmosféře přispělo i setkání s přáteli a kamarády. Za fotky z výstavy děkujeme Vojtovi Hájkovi. Za korektní posouzení děkujeme rozhodčímu p. Ing. Martinovi Böhmovi.

Filomena Iconica Adacais Augus - mezitřída - V1, CAC, BOS a Národní vítěz
Kasandra z Pánů louky - třída pracovní - V1, CAC
 

Pohár za juniorskou šampionku ČR

Zveřejněno 18.6.2022

Kamarádi, musím Vám něco hafnout. Páníčci na mě nezapomněli, jsou to miláčci. Prý jsem byla moc úspěšná na WUT a klubové výstavě na Konopišti a za juniorskou šampionku jsem dostala krásný pohár. Vaše Kasandra z Pánů louky